שימוש בניו מדיה עבור ארגונים חברתיים

סדנא בנושא: שימוש בניו מדיה עבור ארגונים חברתיים
המרצים: אורן קויתי ונעה מילר

בעולם של היום לא מספיק לפתוח אתר, לפרסם מודעה בעיתון או להפיק תשדיר לטלוויזיה. הצרכנים של היום לא מעוניינים שהארגון יזין אותם בתכנים באופן חד צדדי, אלא מצפים ממנו לפתח עמם שיחה דו-כיוונית. הסדנא תכלול סקירת הכלים הקיימים באינטרנט (בדגש על פייסבוק), הצגת ניתוחי מקרה מוצלחים של שימוש בניו-מדיה בתחום החברתי, הסבר על כיצד לבחור את הכלים המתאימים לארגון שלכם ועבודה של המשתתפים על הגדרת מטרות ויעדים ושלד ראשוני לפעילות האינטרנט של הארגון.

שעה: 14:30-16:30

[slideboom id=366317&w=425&h=370]

על המרצים:

אורן קויתי מלווה את עולם האונליין עוד מתקופת ה-BBS, למי שזוכר, וגדל במקביל להתפתחות האינטרנט על שלל צורותיו. בעל ניסיון נרחב בשיווק ברשת של מותגים גדולים וקטנים כאחד, מתמחה בזיהוי מגמות ברשת ויישומן בפועל, באיתור ואפיון קהלי יעד והתאמת אסטרטגיה שיווקית אידיאלית למותג. שותף בכאן בונים, חברת אינטראקטיב ותוכן.


נעה מילר חוקרת תרבויות אינטראקטיביות, חיית רשת ותיקה ומנוסה, מכירה כל חור נידח באינטרנט. נעה מתמחה באפיון התנהגות קהילתית (ברשת ומחוץ לה) וביצירת הפלטפורמה המתאימה לה, משלב התכנון והרעיון, דרך ההוצאה לפועל ועד לקבלת מוצר מוגמר. שותפה בכאן בונים, חברת אינטראקטיב ותוכן.

 

 

 

לחזרה לתכנית המרתון המלאה

© 2010 Agenda Designed & Built by Ronen Eidelman Suffusion WordPress theme by Sayontan Sinha